KURZY, SEMINÁŘE, WORSKSHOPY

KURZY NEJEN ŠÉFOVA SVĚTA, ALE VŠECH SE KTERÝMI SVĚT ASISTENTKY SPOLUPRACUJE

S Kristýnkou jsme si sedly od prvního setkání. Je to komunikativní, energická, přímá žena, která jednoduše ví. Jelikož po více než šesti letech spolupráce s mojí báječnou asistentkou začínám řešit novou, rozhodla jsem se získat nové tipy, jak být ještě lepší šéfkou a mít po boku opravdu pravou ruku. A to jsem si ze semináře Perfektní šéf od Kristý odnesla. Jasně daná struktura, rozebrání konkrétních otázek a následné podklady ze školení vás na pochybách nenechají. A kolektiv šéfů se sešel taky prima. Takže můžu jen vřele doporučit 🙂

Lenka ČernáJáNěkdo.CZ / jednatelka

Pokud potřebujete nastavit – nebo zlepšit – komunikaci se svou asistentkou, šéfem-šéfkou, kolegou či kolegyní, kurz Perfektní šéf/ka je to pravé místo. Kristýna na svém kurzu, který je plný informací a myšlení „out of box“, dává úplně novou úroveň komunikaci a jejímu nastavení s kýmkoliv pracujete. Je otevřená, upřímná, má obrovské zkušenosti. Málokdy se vidí kombinace zaměření na cíl a výkon současně s lidským přístupem a zaujetím. Kristýno, díky!

Petra ŠimonováProcesní řízení, www.petrasimonova.cz

Kristýnu jsem znala z networkingových snídaní a v okamžiku, kdy jsem začala hledat vlastní asistentku a posilu do kanceláře, byl pro mě její kurz „Perfektní šéf“ jasnou volbou. Dozvěděla jsem se celou řadu užitečných, ale hlavně velmi praktických tipů, jak nastavit spolupráci s asistentkou (které se mimochodem dají aplikovat i na jiné profese v týmu). Kurz probíhal v přátelské, uvolněné atmosféře, kdy jsme se mohli na cokoliv zeptat a žádná otázka nebyla hloupá. Díky kurzu jsem si ujasnila, co všechno můžu od asistentky očekávat, jak naši spolupráci co nejefektivněji rozvíjet a jak moc důležitá je správná, otevřená komunikace a zpětná vazba. Svoji budoucí asistentku určitě pošlu na kurz „Nenahraditelná asistentka“.

Lucie ButchertheBESTtranslation / Jednatelka

Zúčastnil jsem se kurzu Šéfův svět pro manažery. Šlo mi o to, abych se dozvěděl, jak zvýšit efektivitu spolupráce mezi mnou a mou asistentkou. Kurz se mi velice líbil. Dokázal jsem si díky kurzu ujasnit jaká mám od své asistentky očekávání a zamyslet se nad tím, jak mohu lépe delegovat úkoly, abych ulehčil své hlavě a mohl věnovat více svého času klíčovým činnostem. Ihned po kurzu jsem se zaměřil na lepší komunikaci mezi námi. Také jsem přestal asistentce odpovídat na dotazy v záležitostech, ke kterým mě vůbec nepotřebuje a nabádám ji, aby si informace více vyhledávala sama. Funguje to. Jelikož má asistentka také kurz absolvovala, z pohledu asistentského, bylo to pro nás o to větším přínosem. Kurz velmi doporučuji všem, kdo má nebo plánuje mít asistentku. Díky Kristýně.

Jan ŠkochPartners Financial Services, a.s. / Executive Manager

Školení pro asistentky, na které mě poslal můj nadřízený, mě velmi zaujalo, bavilo a hodně mi dalo. A to i přes počáteční předsudky! 🙂 Líbily se mi konkrétní výstupy - tedy nástroje, které usnadní vzájemnou spolupráci. Nejdůležitější pro mě bylo téma "vyjasnění očekávání" a připomenutí si, že je potřeba i v čase tyto očekávání stále vyjasňovat, protože "dějiny se dějou" a skutečnosti i lidé se mění. Nevím, zda prozradit, že se mi díky Kristýně (mimochodem velmi sympatická a milá školitelka) podařilo dosáhnout zvýšení platu 🙂 Všem asistentkám i jejich šéfům vřele doporučuji!

Karolína StrnadováPartners Financial Services, a.s.

Školení (kurz) pro asistentky, který jsem si domluvila s koučkou Kristýnou pomocí elektronické komunikace, se velmi zadařilo. Byla úžasná atmosféra, skvělý profesionální a milý přístup Kristýny k nám jako absolventkám kurzu, líbily se mi konkrétní výstupy - tedy nástroje, které usnadní vzájemnou spolupráci. Nejdůležitější pro mě bylo téma "vyjasnění očekávání" a připomenutí si, že je potřeba i v čase tyto očekávání stále vyjasňovat. Kristýna je velmi sympatická a vtipná koučka, má ke každé z nás osobitý přístup a v tom je to kouzlo jakéhosi propojení. Byla ochotna nám vše vysvětlit. Materiály a dokumenty ke kurzu byly skvěle připravené. Za mě určitě velká jednička a doufám, že se ještě s Kristýnou někdy setkám. Doporučuji všem ženám, které se chtějí sebevzdělávat, rozvíjet se, někam se posunout!

Karolína BiniováAsistentka

KURZY A SLUŽBY VE SPOLUPRÁCI SE SVĚTEM

Tito úžasní lidé fandí Světu asistentky a poskytují akce právě pro lidi z této komunity

Assessment centrum levou zadní

Petra Matušincová má projekt MÁM POHOVOR a pomáhá lidem se životopisy, motivačními dopisy a s přípravou na pohovory.

Postoupili jste do dalšího kola výběrového řízení a zjistili jste, že se jedná o assessment centrum? Mnoho uchazečů si myslí, že cílem je být co nejvíce vidět a slyšet. Jiní se zase kvůli strachu AC přímo vyhýbají.

Chcete získat zaručené rady, jak uspět a důkladně se připravit?

Navíc se slevou 300,- Kč. 

ŽIVOTOPIS NA MÍRU

První dojem nemá druhou šanci a to ani v případě životopisu. Martina, personalistka hlavou i srdcem, se rozhodla udělat pro Svět asistentky skvělou akci, za kterou jsem jí vděčná.

Proto neváhejte kliknout a objednat si životopis na míru, kterým zaujmete a získáte díky tomu práci snů.

PSANÍ HRAVĚ

Linda Nezhybová má 3 úžasné projekty a jedním z nich se rozhodla podpořit Svět asistentky. Je to projekt Psaní Hravě, který učí lidi psát všemi deseti formou her. Uznejte sami, jejich motto je výstižné dost: 

Psaní Hravě je systém jednoduchých her, který vás naučí psát všemi deseti, než řeknete qwertz!

Kurz nemusíte hned platit, zkuste trial verzi na 24 hodin zdarma.

A AŽ SE ROZHODNOTE KURZ KOUPIT přihlašte do skupiny Svět asistentky, kde najdete kód pro slevu 100,- Kč.

Nebo si o kód napište na mail kristyna@sefuvsvet.cz