Kurz Nenahraditelná asistentka 25. 04. 2024

Nenahraditelný/á asistent/ka

Termíny kurzů

Poslední 4 místa

25. 04. 2024

16:30 - 21:00

Kapacita 10 míst

červen 2024

16:30 - 21:00

Místo konání, cena

1. VOX a.s.

učebna Omega

1 850 Kč

převodem nebo kartou

Jednotlivé bloky kurzu

Důvěra a respekt

Role asistentky; vyjasnění očekávání; nastavení hranic a umění říkat ne; jak budovat vztah založený na důvěře; co přesně dělat k vzájemnému respektu.

Loajalita aneb dýchám za šéfa

Co je to loajalita; jak pozná šéf, že je asistentka loajální.

Proaktivita a samostatnost

Jak zvýšit asistentky proaktivitu a samostatnost.

Image a úsměv

Jak být skvělým obrazem svého šéfa.

Chování

Asertivita jako způsob komunikace a chování. Včetně testu typologie osobnosti.

Komunikace

Jak správně mluvit, naslouchat a pracovat s emocemi.

Umění prioritizace

Jak správně stanovit důležitost a pořadí úkolů; jak zvýšit efektivitu v práci.

Znám svého šéfa a znám sebe

Šéfův prostor; předpokládání versus předvídání (správná organizace času a kalendáře).

Inovátor, usnadňovač, hasič

Originální nápady, usnadňování práce (když něco šéf zadá, nemusí to držet v hlavě, může se spolehnout na to, že to bude hotovo na 100 %) a zachraňování situací.

Dovednosti a schopnosti

Hardskills a softskills nutné k práci asistentky. Uvědomění si toho, co šéfovi vydělává peníze.

Intuice

Rozhodujeme se na základě kombinace tvrdých dat, intuice, naučených vzorců, doporučení apod. Jak poslouchat intuici?

Umělá inteligence pro asistentky

Nástroje, které asistentkám usnadní práci.

Co získáte účastí na kurzu N.A.

Sebedůvěru a jasný návod, čím ráno začít práci

Návod, co všechno si se šéfem vyjasnit

Nové nápady a zkušenosti v oboru asistentek

Nástroje, které usnadní práci

E-booky Nenahraditelná asistentka a Důvěra v asistentku

Osvědčení o absolvování

CO O KURZU ŘÍKAJÍ ABSOLVENTI/KY

Kristýna a její Šéfův svět je unikát mezi agenturami, které zajišťují / hledají práci pro uchazeče o zaměstnání. Věřte, že vím, o čem mluvím. Nepatřila jsem mezi standardní zájemce o práci, agentury a HR specialisti si mě neuměli zařadit do patřičné škatulky, což pro náš český konzervativní trh představuje problém, nezlobte se, ale oblíbené slovíčko challenge zde není možné použít. Stále se řídím heslem, že vše je možné, pokud nepřestanete zkoušet. Jednoho zimního odpoledne před Vánočními svátky jsem se setkala s Kristýnou, která mi představila svoji vizi o propojování zájemce o práci s vhodnou pracovní nabídkou. A věřte nebo ne, na poslední den v roce mi zazvonil telefon, zda bych nezkusila jít do nejmenované, ale velké a prestižní firmy na pohovor, ale mělo to háček, tato firma chtěla komplexní vstupní testy. Já jsem stála před rozhodnutím, zda do toho půjdu nebo ne, zda to bude pro mě povzbuzení nebo naopak rána pro moje ego. Jelikož historii píší vítězové, testy jsem udělala a svoji práci dostala. Teď si asi kladete otázku, proč to vše píši. Odpověď je jednoduchá, Kristýna mi byla oporou během celého procesu pohovorů a výběrových řízení. Je to osoba, která vám dodá kuráž dělat víc, chtít si něco dokázat a je vám k dispozici. Dá vám zpětnou vazbu na vaše pohovory a umí poradit. Věřím, že pokud jste se dostali na její stránky, jste lidi, kteří přemýšlí a žijí mimo tu danou pomyslnou krabičku. Věřte Kristýně a věřte sami sobě a možná se i překvapíte. Držím všem palce 🙂
Hana VernerováPricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o.
Školení asistentky ředitele, kterého jsem měla příležitost se zúčastnit, předčilo mé očekávání a přineslo mi mnoho užitečných znalostí a dovedností. Školitelka Kristýna projevila vysokou odbornost a schopnost předávat informace srozumitelným způsobem. Během školení jsem získala nové dovednosti v oblasti organizace práce, komunikace a efektivního řízení, které mi budou velkým přínosem nejen pro moji profesní kariéru. Celkově hodnotím toto školení jako velmi užitečné a doporučila bych ho každému, kdo chce zdokonalit své schopnosti a posunout se na vyšší profesní úroveň.
Veronika NácalováGordic
Kristýnu jsem poznala v ARK při kurzu "Nenahraditelná asistentka". Musím říci, že jsem byla velice překvapena jejím profesionálním přístupem. Každopádně nám všem dokázala předat své zkušenosti asistentky, jak si nastavit hranice svých možností a požadavcích vedení. Umět říci věci nahlas. Neztrácet své sebevědomí a jak sama zhodnotit svoji práci. Být si jistá svým přístupem a svoji práci milovat. Být upřímná a spokojená. A chtít na sobě pracovat. Její lektorské vedení mohu jen a jen doporučit.
Michaela HažmukováProsperity RK
Zúčastnil jsem se kurzu Šéfův svět pro manažery. Šlo mi o to, abych se dozvěděl, jak zvýšit efektivitu spolupráce mezi mnou a mou asistentkou. Kurz se mi velice líbil. Dokázal jsem si díky kurzu ujasnit jaká mám od své asistentky očekávání a zamyslet se nad tím, jak mohu lépe delegovat úkoly, abych ulehčil své hlavě a mohl věnovat více svého času klíčovým činnostem. Ihned po kurzu jsem se zaměřil na lepší komunikaci mezi námi. Také jsem přestal asistentce odpovídat na dotazy v záležitostech, ke kterým mě vůbec nepotřebuje a nabádám ji, aby si informace více vyhledávala sama. Funguje to. Jelikož má asistentka také kurz absolvovala, z pohledu asistentského, bylo to pro nás o to větším přínosem. Kurz velmi doporučuji všem, kdo má nebo plánuje mít asistentku. Díky Kristýně.
Jan ŠkochPartners Financial Services, a.s. / Executive Manager
Kurz Nenahraditelná asistentka je určitě zajímavým vhledem nejen do toho, jak a co všechno by měla zvládnout výkonná asistentka, aby se i v budoucnu posouvala dál. Myslím si, že je vhodný jak pro začínající asistentky, tak pro ty s dlouholetou praxí. Já osobně jsem netušila, co od kurzu čekat, ale byla jsem příjemně překvapena. Především proto, že si to člověk jen neodsedí, ale Kristýna se nás snaží aktivně zapojovat po celou dobu. To mělo za následek i to, že ani na chvíli neupadala moje pozornost. Naopak. Podle mě se na kurzu dozvídáme o obecnějších tématech, ale pomohlo mi to se zorientovat v tom, co dělám a hlavně jak to chci dělat dál. Věřím, že mě to někam posune, a spoustu rad a informací aplikuju i v praxi. Jsem ráda, že jsem měla možnost se kurzu zúčastnit a dozvědět se něco nového od naší koučky, u které je vidět, že má bohaté zkušenosti.
Veronika Hájkováasistentka
S Kristýnkou jsme si sedly od prvního setkání. Je to komunikativní, energická, přímá žena, která jednoduše ví. Jelikož po více než šesti letech spolupráce s mojí báječnou asistentkou začínám řešit novou, rozhodla jsem se získat nové tipy, jak být ještě lepší šéfkou a mít po boku opravdu pravou ruku. A to jsem si ze semináře Perfektní šéf od Kristý odnesla. Jasně daná struktura, rozebrání konkrétních otázek a následné podklady ze školení vás na pochybách nenechají. A kolektiv šéfů se sešel taky prima. Takže můžu jen vřele doporučit 🙂
Lenka ČernáJáNěkdo.CZ / Spolumajitelka
Pokud potřebujete nastavit – nebo zlepšit – komunikaci se svou asistentkou, šéfem-šéfkou, kolegou či kolegyní, kurz Perfektní šéf/ka je to pravé místo. Kristýna na svém kurzu, který je plný informací a myšlení „out of box“, dává úplně novou úroveň komunikaci a jejímu nastavení s kýmkoliv pracujete. Je otevřená, upřímná, má obrovské zkušenosti. Málokdy se vidí kombinace zaměření na cíl a výkon současně s lidským přístupem a zaujetím. Kristýno, díky!
Petra ŠimonováProcesní řízení, www.petrasimonova.cz
Kristýnu jsem znala z networkingových snídaní a v okamžiku, kdy jsem začala hledat vlastní asistentku a posilu do kanceláře, byl pro mě její kurz „Perfektní šéf“ jasnou volbou. Dozvěděla jsem se celou řadu užitečných, ale hlavně velmi praktických tipů, jak nastavit spolupráci s asistentkou (které se mimochodem dají aplikovat i na jiné profese v týmu). Kurz probíhal v přátelské, uvolněné atmosféře, kdy jsme se mohli na cokoliv zeptat a žádná otázka nebyla hloupá. Díky kurzu jsem si ujasnila, co všechno můžu od asistentky očekávat, jak naši spolupráci co nejefektivněji rozvíjet a jak moc důležitá je správná, otevřená komunikace a zpětná vazba. Svoji budoucí asistentku určitě pošlu na kurz „Nenahraditelná asistentka“.
Lucie ButchertheBESTtranslation / Spolumajitelka
Školení pro asistentky, na které mě poslal můj nadřízený, mě velmi zaujalo, bavilo a hodně mi dalo. A to i přes počáteční předsudky! 🙂 Líbily se mi konkrétní výstupy - tedy nástroje, které usnadní vzájemnou spolupráci. Nejdůležitější pro mě bylo téma "vyjasnění očekávání" a připomenutí si, že je potřeba i v čase tyto očekávání stále vyjasňovat, protože "dějiny se dějou" a skutečnosti i lidé se mění. Nevím, zda prozradit, že se mi díky Kristýně (mimochodem velmi sympatická a milá školitelka) podařilo dosáhnout zvýšení platu 🙂 Všem asistentkám i jejich šéfům vřele doporučuji!
Karolína Strnadová Partners Financial Services, a.s. / Asistentka
Školení (kurz) pro asistentky, který jsem si domluvila s koučkou Kristýnou pomocí elektronické komunikace, se velmi zadařilo. Byla úžasná atmosféra, skvělý profesionální a milý přístup Kristýny k nám jako absolventkám kurzu, líbily se mi konkrétní výstupy - tedy nástroje, které usnadní vzájemnou spolupráci. Nejdůležitější pro mě bylo téma "vyjasnění očekávání" a připomenutí si, že je potřeba i v čase tyto očekávání stále vyjasňovat. Kristýna je velmi sympatická a vtipná koučka, má ke každé z nás osobitý přístup a v tom je to kouzlo jakéhosi propojení. Byla ochotna nám vše vysvětlit. Materiály a dokumenty ke kurzu byly skvěle připravené. Za mě určitě velká jednička a doufám, že se ještě s Kristýnou někdy setkám. Doporučuji všem ženám, které se chtějí sebevzdělávat, rozvíjet se, někam se posunout!
Karolína BiniováAsistentka
Touto cestou bych chtěla říci Kristin jedno velké DĚKUJI! Právě její zásluhou jsem se dozvěděla o skvělé pozici, na kterou mě navíc doporučila a tím se odstartovala moje kariéra asistentky v báječné společnosti. Jelikož jsem se stěhovala do Prahy a vše bylo nové, byly pro mě její praktické rady velmi cenným přínosem. Oceňuji také koučink a mentoring, který probíhá vždy v prvních 2 měsících od nástupu. Díky tomu jsem si mohla vytvořit komplexní obrázek. Děkuji za x hodin našeho povídání, kde chci pracovat a kam chci směřovat. Vážím si důvěry ve mě vloženou, individuálního přístupu, ochoty a férovosti. Dámy, pokud vás nějaká z nabídek zaměstnání láká, zúčastněte se jí, nepochybuji totiž o tom, že se jedná o solidní společnost, ve které je fajn pracovat. Tímto apeluji i na mimopražandy, nebojme se být odvážné a udělat velký krok, stojí to za to!
Anna MichutováHrubý & Buchvaldek, advokátní kancelář
Kristýna je člověk, který jde do všeho s velkým nadšením, je pořád pozitivní, věří ve vás a vždy vás podpoří. Společně jsme objevily spoustu vlastností, které mám a začaly jsme na nich pracovat... Ale asi nejvíce mě motivovalo to, když Kristýna sama vstoupila na tenký led a šla si za svým snem. Začala podnikat. Slyšela jsem o jejích obavách a chybách, ale vždy z toho udělala další zkušenost, která prostě musela přijít, aby se mohla posunout dál, a zatím se jí to daří. A jsou to právě zkušenosti, které z ní dělají skvělého kouče. Společně s Kristýnou jsem najednou viděla věci s odstupem a uvědomila si, že člověk se občas soustředí na malý problém, ale nemá dost perspektivy, aby viděl ten mnohem větší, co je za ním (který ale vidí všichni ostatní). Za sebe mohu spolupráci s Kristýnou jen doporučit. Já díky ní v sobě objevila vlastnosti, o kterých jsem ani netušila, že je mám, dosáhla jsem cílů, které mi připadaly nemožné, navíc mnohem dříve, ale hlavně jsem poznala sama sebe i se svými chybami a umím si s nimi teď lépe poradit. A to je zkušenost, kterou mi nikdo jiný dát nemůže. Děkuji za všechno a jdi si za svými sny, tak jak jsi pomohla mně jít za těmi mými, protože já ti věřím.
Lucie Šulcová

STAŇTE SE KLENOTEM PRO SVÉHO ŠÉFA