Kurz Nenahraditelná asistentka 25. 04. 2024

KURZY A KONFERENCE

REFERENCE

Kurz Nenahraditelná asistentka je určitě zajímavým vhledem nejen do toho, jak a co všechno by měla zvládnout výkonná asistentka, aby se i v budoucnu posouvala dál. Myslím si, že je vhodný jak pro začínající asistentky, tak pro ty s dlouholetou praxí. Já osobně jsem netušila, co od kurzu čekat, ale byla jsem příjemně překvapena. Především proto, že si to člověk jen neodsedí, ale Kristýna se nás snaží aktivně zapojovat po celou dobu. To mělo za následek i to, že ani na chvíli neupadala moje pozornost. Naopak. Podle mě se na kurzu dozvídáme o obecnějších tématech, ale pomohlo mi to se zorientovat v tom, co dělám a hlavně jak to chci dělat dál. Věřím, že mě to někam posune, a spoustu rad a informací aplikuju i v praxi. Jsem ráda, že jsem měla možnost se kurzu zúčastnit a dozvědět se něco nového od naší koučky, u které je vidět, že má bohaté zkušenosti.
Veronika Hájkováasistentka
S Kristýnkou jsme si sedly od prvního setkání. Je to komunikativní, energická, přímá žena, která jednoduše ví. Jelikož po více než šesti letech spolupráce s mojí báječnou asistentkou začínám řešit novou, rozhodla jsem se získat nové tipy, jak být ještě lepší šéfkou a mít po boku opravdu pravou ruku. A to jsem si ze semináře Perfektní šéf od Kristý odnesla. Jasně daná struktura, rozebrání konkrétních otázek a následné podklady ze školení vás na pochybách nenechají. A kolektiv šéfů se sešel taky prima. Takže můžu jen vřele doporučit 🙂
Lenka ČernáJáNěkdo.CZ / jednatelka
Pokud potřebujete nastavit – nebo zlepšit – komunikaci se svou asistentkou, šéfem-šéfkou, kolegou či kolegyní, kurz Perfektní šéf/ka je to pravé místo. Kristýna na svém kurzu, který je plný informací a myšlení „out of box“, dává úplně novou úroveň komunikaci a jejímu nastavení s kýmkoliv pracujete. Je otevřená, upřímná, má obrovské zkušenosti. Málokdy se vidí kombinace zaměření na cíl a výkon současně s lidským přístupem a zaujetím. Kristýno, díky!
Petra ŠimonováProcesní řízení, www.petrasimonova.cz
Kristýnu jsem znala z networkingových snídaní a v okamžiku, kdy jsem začala hledat vlastní asistentku a posilu do kanceláře, byl pro mě její kurz „Perfektní šéf“ jasnou volbou. Dozvěděla jsem se celou řadu užitečných, ale hlavně velmi praktických tipů, jak nastavit spolupráci s asistentkou (které se mimochodem dají aplikovat i na jiné profese v týmu). Kurz probíhal v přátelské, uvolněné atmosféře, kdy jsme se mohli na cokoliv zeptat a žádná otázka nebyla hloupá. Díky kurzu jsem si ujasnila, co všechno můžu od asistentky očekávat, jak naši spolupráci co nejefektivněji rozvíjet a jak moc důležitá je správná, otevřená komunikace a zpětná vazba. Svoji budoucí asistentku určitě pošlu na kurz „Nenahraditelná asistentka“.
Lucie ButchertheBESTtranslation / Jednatelka
Zúčastnil jsem se kurzu Šéfův svět pro manažery. Šlo mi o to, abych se dozvěděl, jak zvýšit efektivitu spolupráce mezi mnou a mou asistentkou. Kurz se mi velice líbil. Dokázal jsem si díky kurzu ujasnit jaká mám od své asistentky očekávání a zamyslet se nad tím, jak mohu lépe delegovat úkoly, abych ulehčil své hlavě a mohl věnovat více svého času klíčovým činnostem. Ihned po kurzu jsem se zaměřil na lepší komunikaci mezi námi. Také jsem přestal asistentce odpovídat na dotazy v záležitostech, ke kterým mě vůbec nepotřebuje a nabádám ji, aby si informace více vyhledávala sama. Funguje to. Jelikož má asistentka také kurz absolvovala, z pohledu asistentského, bylo to pro nás o to větším přínosem. Kurz velmi doporučuji všem, kdo má nebo plánuje mít asistentku. Díky Kristýně.
Jan ŠkochPartners Financial Services, a.s. / Executive Manager
Školení pro asistentky, na které mě poslal můj nadřízený, mě velmi zaujalo, bavilo a hodně mi dalo. A to i přes počáteční předsudky! 🙂 Líbily se mi konkrétní výstupy - tedy nástroje, které usnadní vzájemnou spolupráci. Nejdůležitější pro mě bylo téma "vyjasnění očekávání" a připomenutí si, že je potřeba i v čase tyto očekávání stále vyjasňovat, protože "dějiny se dějou" a skutečnosti i lidé se mění. Nevím, zda prozradit, že se mi díky Kristýně (mimochodem velmi sympatická a milá školitelka) podařilo dosáhnout zvýšení platu 🙂 Všem asistentkám i jejich šéfům vřele doporučuji!
Karolína StrnadováPartners Financial Services, a.s.
Školení (kurz) pro asistentky, který jsem si domluvila s koučkou Kristýnou pomocí elektronické komunikace, se velmi zadařilo. Byla úžasná atmosféra, skvělý profesionální a milý přístup Kristýny k nám jako absolventkám kurzu, líbily se mi konkrétní výstupy - tedy nástroje, které usnadní vzájemnou spolupráci. Nejdůležitější pro mě bylo téma "vyjasnění očekávání" a připomenutí si, že je potřeba i v čase tyto očekávání stále vyjasňovat. Kristýna je velmi sympatická a vtipná koučka, má ke každé z nás osobitý přístup a v tom je to kouzlo jakéhosi propojení. Byla ochotna nám vše vysvětlit. Materiály a dokumenty ke kurzu byly skvěle připravené. Za mě určitě velká jednička a doufám, že se ještě s Kristýnou někdy setkám. Doporučuji všem ženám, které se chtějí sebevzdělávat, rozvíjet se, někam se posunout!
Karolína BiniováAsistentka
Kristýnu jsem poznala v ARK při kurzu "Nenahraditelná asistentka". Musím říci, že jsem byla velice překvapena jejím profesionálním přístupem. Každopádně nám všem dokázala předat své zkušenosti asistentky, jak si nastavit hranice svých možností a požadavcích vedení. Umět říci věci nahlas. Neztrácet své sebevědomí a jak sama zhodnotit svoji práci. Být si jistá svým přístupem a svoji práci milovat. Být upřímná a spokojená. A chtít na sobě pracovat. Její lektorské vedení mohu jen a jen doporučit.
Michaela HažmukováProsperity RK