NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE

Zde najdete nejčastější otázky.
Pokud však nenajdete odpověď na svou otázku, tak mi napište.

Co tě přivedlo k tomu založit Šéfův svět?

Končila jsem v práci, v zaměstnání, které mě neuspokojovalo a věděla jsem, že moje místo je někde jinde. Měla jsem hlavu plnou snů a plánů, ale neměla jsem odvahu rovnou jít a zakládat firmu. Náhoda tomu chtěla a začala jsem spolupracovat s lidmi, kteří podnikali v oblasti, ve které jsem se chtěla realizovat. Už po několika měsících jsem si uvědomila, že moje obavy jsou zbytečné. Že dokážu věci rozvíjet a vymýšlet sama zcela konkrétně. A proto vzniká Šéfův svět.

Co pro tebe znamená důvěra?

Důvěra pro mě znamená, věřit sama v sebe. Věřit ve svoje schopnosti a dovednosti. Znamená to pro mě, že já důvěřuji ostatním a ostatní důvěřují mně. Že jsme všichni k sobě opravdu upřímní a nelžeme si. Znamená to pro mě, že to co dělám, dělám srdcem a myslím to vážně.

Co považuješ za svůj největší profesní úspěch?

Za svůj velký úspěch považuji vychování mé tehdejší asistentky Lucky v bývalém zaměstnání. Přišla za námi jako nepopsaný list, čerstvě po škole, což mě bavilo, že si ji mohu vychovat k obrazu svému. Lucka byla dokonce tak učenlivá a chtivá, že pracovala přesčasy a o víkendech, stejně jako já. Jsem na ni do teď neskonale pyšná a jak ráda s nadsázkou říkám, je mým mistrovským dílem.

Jsi certifikovaný kouč. Jak jde dohromady koučink a práce asistentky?

Jde to dohromady velmi dobře. Perfektní propojení, ve smyslu, že umím najít smysl její pozice, to kam se chce posouvat, jak chce růst. Koučink je výborný nástroj, jak s asistentkami pracovat. Často se ve firmách na asistentky zapomíná, všechna školení a osobní rozvoj je většinou cílen na vyšší management. A to mě baví, takto se úzce profilovat a pomáhat jedněm z nejdůležitějších osob ve firmě.