Kurz Nenahraditelná asistentka 25. 04. 2024

Jak být úspěšnou a spokojenou asistentkou

Naučíme vás na kurzu klíčové dovednosti asistentky, jak mít jasno v denních prioritách a efektivně plnit úkoly šéfů a šéfek.

 „Práce, pro kterou by miliony dívek vraždily,“ nemusí vypadat zrovna tak, jako v kultovním filmu Ďábel nosí Pradu. Ale i z něj je vidět, že pracovat srdcem, být oporou a efektivně plnit úkoly se vyplatí oběma stranám. Šéfům i asistentkám. Ať už asistentkou jste, nebo se jí toužíte stát, naučíme vás být nenahraditelnou. Ukážeme vám, jak znásobíte svůj potenciál. A sama sebe posunete na pracovním poli výše. 

Provedeme vás konkrétními praktickými situacemi, jak být nejlepším “parťákem” pro svého šéfa či šéfku a zároveň každý den (jasně, hlavně pracovní:) vstávat s úsměvem a do práce se těšit. A i když se cítíte silná v kramflecích, určitě si v našem výčtu najdete oblast, ve které se posunete zase o krůček dále. Mrkněte a poznačte si ji. 

„Na kurzech Nenahraditelná asistentka pro veřejnost je nejlepší to, jak se sejdou asistentky z různých společností, sdílejí zkušenosti a inspirují se vzájemně. Firemní kurzy mají největší přínos ten, že asistentky mají možnost se po dlouhé době sejít, zastavit se, zamyslet se nad svou prací a ve svém „asistentském oddělení“ případně zavést pravidelné setkávání a stmelit všechny asistentky napříč společností,“ říká Kristýna Stoklásková, zakladatelka projektu Šéfův svět.

Základní předpoklady nenahraditelné asistentky

Má důvěru a respekt. Úspěšně buduje vztah, založený na vzájemné důvěře, v němž jsou jasná vzájemná očekávání.

Dýchá za šéfa. Loajalita je její přirozenou součástí. Vyvíjí se, má své hranice a je nepostradatelná.

Je proaktivní. Nečeká, až jí šéf zadá práci, ale z vlastní iniciativy řeší situace, které může rozlousknout.

V tom nejlepším odráží svého šéfa. Podílí se na růstu firmy, proto je samozřejmostí image a úsměv. Nemluvíme o mírách modelek, ale podtržení vlastní osobnosti a vyladění správným směrem.

Umí vystupovat a komunikovat. Na setkání s ní se ostatní těší. Ovládá asertivitu, příjemnou mluvu, naslouchá a s citem pracuje s emocemi.

Má jasno v prioritách. Přesně ví, čím začne pracovní den, jak bude pokračovat a s klidem sobě vlastním řeší nenadálé okolnosti.

Inovuje a usnadňuje. Je rozšířenou rukou (a hlavou) šéfa. Jeho úkoly plní na sto procent a nebojí se přijít s nápady. Zná jeho možnosti, dokáže například předvídat a plánovat schůzky i předcházet různým situacím.

Je pro práci asistentky stvořená. Uvědomuje si, co šéfovi vydělává peníze. Má dovednosti a schopnosti k tomu, aby své podnikání s její pomocí rozšiřoval.

Vše vás naučíme na roky prověřených příkladech nenahraditelné asistentky, která se vypracovala na vedoucí pozici, asistentku si vychovala a už pár let ji stále má. Přetavte svůj sen ve skutečnost stejně jako Kristýna Stoklásková.

Vybočte z řady.
Více o kurzu Nenahraditelná asistentka

Kristýna Stoklásková
Jak Kristýna s oblibou říká, její obor jsou asistentky a online svět. Od roku 2016 má svůj vlastní projekt Šéfův svět a v roce 2024 vznikl další její projekt Marketingový svět, agentura 10 freelancerů, kteří umějí dýchat za vaše firmy.