Kurz Nenahraditelná asistentka 25. 04. 2024

Být profesionální asistentkou může být dreamjob, Kristýna Stoklásková Vám poví proč

 

 

 

 

 

Má charizmu, drive do života a poriadnu dávku energie. Kristýna Stoklásková je zakladateľkou projektu Šéfův svět, ktorý je špecializovaný na školenie a nábor tých najlepších asistentiek. A ako taká asistentka má vyzerať a kam až sa dokáže vypracovať? Má byť ambiciózna alebo si nechať šliapať na päty? Dozvete sa aký jednoduchý rozdiel je medzi asistenkou a sekretárkou, kde a ako sa dopracovať k pozitívnej nálade a mnoho ďalšieho.

Kedy a ako to vlastne celé začalo?

Aktuálně je to již rok, co podnikám, start byl 1. 2. 2016, myslím, že tohle datum si budu pamatovat do smrti. Několik let jsem pracovala jako asistentka. Viděla jsem v té práci smysl a z asistentky jsem se vypracovala na Office managerku a poté na Operations managerku, kdy jsem se podílela dokonce na řízení firmy a najednou i já měla svoji asistentku! ….

Kristýna Stoklásková
Jak Kristýna s oblibou říká, její obor jsou asistentky a online svět. Od roku 2016 má svůj vlastní projekt Šéfův svět a v roce 2024 vznikl další její projekt Marketingový svět, agentura 10 freelancerů, kteří umějí dýchat za vaše firmy.